Sinu äri on meie inspiratsioon!

24/7 Office on modernne ja inspireeriv kontorihotellide kett, mis tegutseb juba aastast 2017 ning mida varasemalt tunti nimega HammerHub.

Meie ühiskontorid on varustatud kõikide tööks vajalike tehniliste vahenditega.: mõeldes teie heaolule oleme paigaldanud kaasaegsed ventilatsiooni- ja jahutussüsteemid ning siselahendused on planeeritud arvestades oma klientide vajadusti. Meilt leiad sealjuures ka virtuaalkontori teenuse, podcast stuudio ning mitmeid nõupidamisruume, kus on võimalik teha privaatseid kohtumisi või suuremaid koosolekuid. 

24/7 Office meeskond soovib panustada innovaatiliste ideedega ja tegutsemistahet täis ettevõtete töösse ja arengusse pakkudes neile mugavaid võimalusi oma tegevuse edukaks laiendamiseks. Meie koostööle suunatud keskkond pakub suurepäraseid võimalusi uute ideede tekkeks ning koostööprojektideks.

5/5
"Ühiskontoris alustades oli meil peas vaid ühe pooliku projekti idee. Siinses keskkonnas sündisid kiirelt uued ideed, mis jõudsid sama kiirelt teostuseni. Kuna meil puudus eelnevalt ühiskontori kogemus, siis oli üllatav, kui palju annab juurde teiste ettevõtjatega igapäevaselt suhtlemine."
Arthur Barsegjan
Online Media
5/5
"Kuna meie tiim on päris liikuv ja püsivaid töökohti saame ilusti omavahel jagada, siis ühel hetkel taipasime, et paindlik tööpind on meie jaoks väga loogiline lahendus. Kuna siit tulenenud sünergia oli märksa tugevam, siis suhteliselt kiiresti hakkas kogu meeskond 24/7 Office ühiskontorit eelistama."
Ardi Roosimaa
Restate Propery Advisors
5/5
"Ühiskontor võtab ettevõtetelt ära mitmed kohustused ning annab võimaluse rohkem tulemusliku äritegevusega tegeleda - näiteks ei pea muretsema puhke- ja seminariruumide korrashoiu ega printerite ja nende tarvikutega. Ühiskontori eeliseks on ka vahetu suhtlus, mis lisab väärtust ettevõtte teenuse pakkumisel."
Tauno Pärna
TDF Trans

Tule ühiskontorisse ja muuda oma plaanid reaalsuseks!

Vali endale sobiv asukoht koos meelepärase ühiskontori lahendusega.