Nõupidamis- ja koolitusruumide rent

Tule ja korralda oma koolitused ja koosolekud 24/7 Office nõupidamis- ja koolitusruumides! Meil on esinduslikud nõupidamisruumid, mis sobivad nii koosolekute, nõupidamiste, kliendikohtumiste kui ka koolituste korraldamiseks.

Tutvu nõupidamisruumide valikuga!

Manta Maja (Vabaduse pst 174b, Tallinn) Periood Tavahind
Win-Win nõupidamisruum - kuni 8 kohta
1 h

19 €*

1 päev

90 €*

Handshaker nõupidamisruum - kuni 8 kohta
1 h

19 €*

1 päev

90 €*

Big Deal nõupidamisruum - kuni 10 kohta
1 h

24 €*

1 päev

115 €*

Brainstorm nõupidamisruum - kuni 14 kohta
1 h

20 €*

1 päev

95 €*

Seminariruum - kuni 30 kohta
Priisle Äripark (Ussimäe tee 12/1, Tallinn) Periood Tavahind
Priisle nõupidamisruum
1 h

12 €*

1 päev

55 €*

 * hindadele lisandub käibemaks. Nõupidamiste ja koolitusruumide kasutamise aeg tuleb eelnevalt broneerida. 24/7 Office lepingulistele klientidele on nõupidamisruumide kasutamine tasuta!

NB! Broneerides nõupidamisruumi nõustute 24/7 Office sisekorraeeskirjaga, millega saab tutvuda SIIN.

Broneeritud aega saab tasuta tühistada hiljemalt broneeringule eelneval tööpäeval. Hilisema tühistamise korral või/ning kohale mitteilmumise puhul jätab Office 24/7 endale õiguse esitada arve täismahus vastavalt kodulehel olevale hinnakirjale.

Lisainfo ja ruumide broneerimine:

Ade-Birgit Lepik

Coworking Manager

+372 5624 3813

ade-birgit.lepik@restate.ee

Manta Maja nõupidamisruumid

WIN-WIN NÕUPIDAMISRUUM
Kuni 8 kohta. Manta Maja II korrus.

Ruumis on kaheksa istekohta, ekraan arvutipildi kuvamiseks ning valge tahvelsein kirjutamiseks ja jooniste tegemiseks. Win-Win nõupidamisruum sobib hästi erinevate koosolekute korraldamiseks.

HANDSHAKER NÕUPIDAMISRUUM
Kuni 8 kohta. Manta Maja III korrus.

Ruumis on kaheksa istekohta, ekraan arvutipildi kuvamiseks ning valge tahvelsein kirjutamiseks ja jooniste tegemiseks. Handshaker nõupidamisruum sobib hästi erinevate koosolekute korraldamiseks.

BIG DEAL NÕUPIDAMISRUUM
Kuni 10 kohta. Manta Maja III korrus.

Ruumis on kümme istekohta, ekraan arvutipildi kuvamiseks, valge tahvelsein kirjutamiseks ja jooniste tegemiseks ning uks pääsuga rõdule. Ruum sobib ideaalselt pikemate koosolekute ning väiksemate koolituste korraldamiseks.

BRAINSTORM NÕUPIDAMISRUUM
Kuni 20 kohta. Manta Maja III korrus.

Ruumis on neliteist tooli, kuid vajadusel mahub sinna kuni kakskümmend inimest. Lisaks on ruumis ekraan arvutipildi kuvamiseks ning valge tahvelsein kirjutamiseks ja jooniste tegemiseks. Tegu on ruumiga, kus ei ole reeglina laudu ning mis on ideaalne erinevate presentatsioonide korraldamiseks.

MANTA MAJA SEMINARIRUUM
Kuni 30 kohta. Manta Maja I korrus.

Seminariruumi mahub koos laudadega kuni kakskümmend viis inimest, ent ilma laudade on võimalik sinna mahutada ka suuremat seltskonda. Ruumis on ekraan arvutpildi kuvamiseks ning valge tahvelsein kirjutamiseks ja jooniste tegemiseks. Seminariruum on ideaalne suuremate koosolekute ja koolituste korraldamiseks.

Priisle Äripargi nõupidamisruum

PRIISLE NÕUPIDAMISRUUM
Kuni 8 kohta. Priisle ühiskontori II korrus.

Ruumis on kaheksa istekohta, ekraan arvutipildi kuvamiseks ning paber- ja klaastahvel kirjutamiseks ja jooniste tegemiseks. Priisle nõupidamisruum sobib hästi erinevate koosolekute korraldamiseks.