Nõupidamis- ja koolitusruumide rent

Tule ja korralda oma koolitused ja koosolekud 24/7 Office nõupidamis- ja koolitusruumides! Meil on esinduslikud nõupidamisruumid, mis sobivad nii koosolekute, nõupidamiste, kliendikohtumiste kui ka koolituste korraldamiseks.

Tutvu nõupidamisruumide valikuga!

TÄHELEPANU!
Eesmärgiga hoida ühiskontorit oma coworkerite jaoks võimalikult turvalisena, oleme rakendanud täiendavaid lisameetmeid seoses ühiskontori ruumide ja töökohtade lühiajalise rendiga. 🙂
 
Majavälised kliendid ehk nõupidamisruumide rentijad ja päevapiletite soetajad peavad 24/7 Office ühiskontorit kasutades olema valmis näitama meile kas oma vaktsineerimispassi, läbipõdemise tõendid või negatiivset koroonatesti tulemust. Kohapeal kiirtestide tegemise võimalust ei ole.
Manta Maja (Vabaduse pst 174b, Tallinn) Periood Tavahind
Win-Win nõupidamisruum - kuni 8 kohta
1 h

19 €*

1 päev

90 €*

Handshaker nõupidamisruum - kuni 6 kohta
1 h

19 €*

1 päev

90 €*

Seminariruum - kuni 30 kohta
Priisle Äripark (Ussimäe tee 12/1, Tallinn) Periood Tavahind
Priisle nõupidamisruum
1 h

12 €*

1 päev

55 €*

 * hindadele lisandub käibemaks. Nõupidamiste ja koolitusruumide kasutamise aeg tuleb eelnevalt broneerida. 24/7 Office lepingulistele klientidele on nõupidamisruumide kasutamine tasuta!

NB! Broneerides nõupidamisruumi nõustute 24/7 Office sisekorraeeskirjaga, millega saab tutvuda SIIN.

Broneeritud aega saab tasuta tühistada hiljemalt broneeringule eelneval tööpäeval. Hilisema tühistamise korral või/ning kohale mitteilmumise puhul jätab Office 24/7 endale õiguse esitada arve täismahus vastavalt kodulehel olevale hinnakirjale.

Lisainfo ja ruumide broneerimine:

Ade-Birgit Lepik

Coworking Manager

+372 5624 3813

ade-birgit.lepik@restate.ee

Manta Maja nõupidamisruumid

WIN-WIN NÕUPIDAMISRUUM
Manta Maja II korrus, kuni 8 kohta. 

Ruumis on kaheksa istekohta, ekraan arvutipildi kuvamiseks ning valge tahvelsein kirjutamiseks ja jooniste tegemiseks. Win-Win  nõupidamisruum sobib hästi erinevate koosolekute korraldamiseks.

HANDSHAKER NÕUPIDAMISRUUM
Manta Maja II korrus, kuni 6 kohta.

Ruumis on kuus istekohta ja ekraan arvutipildi kuvamiseks. Win-Win nõupidamisruum sobib hästi erinevate väikesemate ja privaatsete koosolekute korraldamiseks. 

MANTA MAJA SEMINARIRUUM
Manta Maja I korrus, kuni 25 kohta.

Seminariruumi mahub koos laudadega kuni kakskümmend inimest, ent ilma laudade on võimalik sinna mahutada ka suuremat seltskonda. Ruumis on ekraan arvutipildi kuvamiseks ning valge tahvelsein kirjutamiseks ja jooniste tegemiseks. Seminariruum on ideaalne suuremate koosolekute ja koolituste korraldamiseks.

Priisle Äripargi nõupidamisruum

PRIISLE NÕUPIDAMISRUUM
Priisle ühiskontori II korrus, kuni 8 kohta.

Ruumis on kaheksa istekohta, ekraan arvutipildi kuvamiseks ning klaastahvel kirjutamiseks ja jooniste tegemiseks. Priisle nõupidamisruum sobib hästi erinevate koosolekute korraldamiseks.