Podcast stuudio

Podcastid koguvad kogu maailmas aina enam populaarsust ning nende kuulajaskond kasvab pidevalt. Samuti on palju hakkajaid inimesi, kellel on suurepäraseid ideid ja huvitavaid mõtteid podcast valdkonna arendamiseks, ent korraliku stuudiotehnika soetamine on paraku kallis lõbu. 24/7 Office kontorihotelli podcast stuudio pakub kõigile soovijatele võimalust taskukohase hinnaga toota raadiosalvestusi kasutades selle kvaliteetset tehnikat.
 
24/7 Office podcast stuudio on mõeldud kõigile soovijatele – ootame oma saateid salvestama nii valdkonna professionaale, niisama asjaarmastajaid kui ka neid, kes tahavad lihtsalt proovida, kuidas kogu saate ettevalmistus- ja salvestusprotsess käib või tahavad ühekordselt midagi huvitavat välja anda. 
 

Podcast stuudio asub Manta Majas (Vabadust pst 174b, Tallinn). Ruum on eraldatud, vaikne ning seal on olemas kõik podcasti salvestamiseks vajalik ning mugav ekraan arvutipildi jagamiseks. Stuudio kasutajatel on ligipääs wifile ning võimalus võtta ühiskontori köögist ilma lisatasudeta kohvi ja/või teed.

24/7 Office stuudios on Rode RodeCaster Pro kvaliteetne ja professionaalne podcastide salvestamise tehnika. Stuudio rentijate kasutuses on neli RodeCaster Pro mikrofoni koos kõrvaklappidega ning salvestusarvuti Lenova, kust saab oma salvestuse lihtsa vaevaga näiteks isiklikule mälupulgale tõsta.

Periood Hind
Podcast stuudio rent
1 h
34 €*
1 päev
170 €*
Podcast stuudio rent 24/7 Office lepingulistele klientidele
1 h
20 €*
1 päev
100 €*

* Hindadele lisandub käibemaks.

Kliki pildil, et näha seda suuremalt.