Office 24/7 kontorilahendused

Ettevõtte pass

Ettevõtte pass annab võimaluse ühe ettevõtte töötajatel kasutada kõiki 24/7 Office kontoreid ja teenuseid. Teie keskendute tööle ja meie hoolitseme ülejäänu eest! 

Hot desk töökoht

Hot desk töölaud ehk mittestatsionaarne töökoht asub ühiskontorite avatud osas ning sobib ideaalselt inimestele, kelle tööstiil on liikuv ning kes hindavad vabandust ning võimalust valida iga päev endale sobiv kontor või töölaud.

Fikseeritud töökoht

Statsionaarsed töökohad asuvad nii ühiskontorite avatud osades kui ka privaatsetes kabinettides.  Antud lahendus sobib hästi inimesele, kes hindab stabiilsust ning eelistab töötada koos isikliku monitoriga. 

Päevapiletid

Coworking päevapiletid on mõeldud inimestele, kelle kontorivajadus ei ole stabiilne ning kes vajavad töölauda periooditi ega soovi end seetõttu lepinguliselt siduda. Valikus on nii ühe, viie, kümne kui kolmekümne päeva piletid.

Virtuaalkontor

Virtuaalkontori lahendus on ideaalne ettevõtetele, kellel puudub otsene vajadus kontori või tööpinna järele, kuid kes soovivad omada esinduslikku äriaadressi koos professionaalsete ja kvaliteetsete tugiteenustega.

Podcast studio

Podcastid koguvad kogu maailmas aina enam populaarsust ning nende kuulajaskond kasvab pidevalt.  24/7 Office podcast stuudio pakub kõigile soovijatele võimalust  toota raadiosalvestusi kasutades selle kvaliteetset tehnikat.

Nõupidamisruumid

Tule ja korralda oma koolitused ja koosolekud 24/7 Office nõupidamis- ja koolitusruumides! Meil on esinduslikud nõupidamisruumid, mis sobivad nii koosolekute, kliendikohtumiste kui ka koolituste korraldamiseks.