LinkedIn praktiline töötuba

66.00

5.mai 2020
17:15-20:30
Online koolitus (Zoom)

Koolitaja: Indrek Põldvee
LinkedIn Koolitused asutaja ja koolitaja

 

Kui oled mõelnud LinkedIn keskkonnas tegutsemise peale, siis see on töötuba, kus kindlasti pead osalema!

Tegemist on väga praktilise koolitusega, mille kaudu saad endale väärt tööriistad LinkedIn’i keskkonna võimaluste maksimaalseks kasutamiseks.

Laost otsas

Kategooria:
KOOLITUSE TEEMAD:
Kuidas optimiseerida profiili, et jääksid rohkem silma tulevastele partneritele, klientidele või tööandjatele?
Kuidas leida õiged inimesed läbi Linkedin’i?
Kuidas ehitada maailma tasemel võrgustik Linkedin’is?
Linkedin postituste algorütmi tundmaõppimine?
Kuidas effektiivselt postitada?
Kuidas teha ettevõtte leht ja seda töös hoida?
Tööriistad, mis aitavad Linkedini veelgi paremini töös hoida?
Koolituselt saadud teadmistega oskad oma profiili korras hoida nagu proff, leida kiirelt üles õiged inimesed ja kasutada tööriistasid, mis aitavad aega kokku hoida!

 

KOOLITAJA TUTVUSTUS:

Indrek Põldvee​ on ​B2BGrowth asutaja, LinkedIn spetsialist ja strateeg.

Neli aastat (2015-2019) tegutses Indrek idufirmaga ​Sorry as a Service​. Tänaseks on firma ​edukalt maha müüdud ​ja uutele omanikele edasi antud. Selle aja jooksul õppis ta edukalt kasutama LinkedIn’i müügi tööriistana. Tema kliendid olid Pipedrive, TransferWise, Briti Telekom, DPD UK ja paljud teised. Ettevõtte läbis ​maailma populaarsema startup programmi ​nimega Techstars​, kuhu võetakse vaid ​1% ettevõtetest.

Indrek on kasutanud aktiivselt LinkedIn’i üle ​4 aasta.​ Ta on omandanud praktilisi teadmisi ja läbinud erinevaid LinkedIn’i poolt pakutud koolitusi. Ülesehituselt on Indreku koolitused ​väga praktilised​.

Indrek on ​Eesti kõige populaarsema ettevõtlus ​podcast’i​ ​Hakkame tegutsema​ asutaja. Saated on saadaval Delfi keskkonnas. Hetkel on tehtud 100 intervjuud ja ​podcast’​ il on üle 250 000 allalaadimise. Indrek on​ sertifitseeritud coach ja õppejõud. Indrekul on ​4 aastane​ mentorlus kogemus.

EELNEVATE OSALEJATE KOGEMUSED:

Timo Simonlatser
Timo Simonlatser, Borealis Holding OÜ, juhatuse liige ja tegevjuht
LinkedIn koolitus andis mulle väga detailse ülevaate, mida tuleb LinkedIn keskkonnas ringikäimisel teada. Koolitus on kindlasti kasulik kõigile eksportivatele ettevõtetele aga ka oma brändiloo jutustamisel kohalikele ettevõtjatele.

Maire Milder
Maire Milder
Jäin koolitusega väga rahule. Vaadates oma märkmeid, mida koolituse käigus tegin, siis eriti hakkab silma koolituse PRAKTILISUSE MEEL. Mul on viis lehekülge käsitsi kribitud A4 ja seal on iga lause minu jaoks KULD.

Kaido Irval
Kaido Irval, Lisateenuste müügijuht, SK ID Solutions AS
Koolituse suurim väärtus oli kiire LinkedIn profiili audit, mille viisime läbi koolitaja eestvedamisel ja osalejate kaasabil. Kuna kasutan LinkedIn keskkonda müügitöös igapäevaselt, siis rakendasin õpitut koheselt.

 

Oscar Leemets, Müügiesindaja, Hammerhead OÜ
Tegemist ei ole kindlasti tavalise koolitusega vaid väga praktilise töötoaga. Indreku juhendamisel sain selgeks kuidas oma profiili üles ehitada ja efektiivselt kõiki Linkedin’i võimalusi enda kasuks tööle panna. Samuti andis koolitusel osalemine motivatsioonitõuke oma ärialaste kontaktide võrgustiku laiendamiseks.

 

*Hammerhub OÜ-l on koolitusgrupi mittetäitumisel (vähem kui 60% registreerunuid) õigus koolitus ära jätta või koolitust edasi lükata koolitusgrupi täitumiseni.