Mittestatsionaarne 30 päeva pilet kehtivusega kolm kuud

294.00324.00

Rendi endale kiirelt ja mugavalt kolmekümneks korraks töökoht 24/7 Office kontorihotellis! Tegu on meie koostöötamiskeskuse kõige paindlikuma lahendusega, kuna kolmkümmend kontorikasutust saab jaotada ära kolme kuulise kasutusperioodi peale.

Kolmekümne päeva rendihind mittestatsionaarsele töökohale (ehk hot-desk): Nõmmel ühiskontoris 270 € + km ning Lasnamäe ühiskontoris 245 € + km. Juhul kui kliendil tekib vajadus külastada kontorihotelli lubatud päevadest rohkem, tuleb sellest teavitada 24/7 Office kontorihotelli ning iga lisandunud päeva eest tuleb tasuda 10 € + km.

Antud pilet hakkab kehtima järgmisel tööpäeval alates ostu vormistamisest ning kehtib kolmekümnel kuupäeval kolme kuu jooksul alates pileti kehtivuse algusest.

Enne pileti lisamist ostukorvi valige palun ühiskontor, mida soovite kasutada!

  • Lasnamäe ühiskontor
  • Nõmme ühiskontor
Puhasta
Tootekood: - Kategooria:

24/7 Office on modernne ja inspireeriv kontorihotell, mis on varustatud kõikide tööks vajalike tehniliste vahenditega. Mittestatsionaarse tööpinna rentimine kolmekümneks päevaks on kiire ja mugav – ei mingit lepingut ja teenuse eest saab tasuda kiirelt läbi pangalingi.

Mittestatsionaarne töökoha pilet kolmekümneks päevaks sisaldab:

– Hot-desk tööpind

– Lockeri kasutamine

– 24 h ligipääs

– Nõupidamisruumid kuni 2 tundi päevas

 

Antud pilet kehtib kolmekümnel kuupäeval kolme kuu jooksul alates ostu vormistamisest. Klient võib siseneda ühe kuupäeva sees 24/7 Office kontorihotelli korduvalt, ent see läheb kirja siiski vaid ühe päevana.

Asukoht

Lasnamäe ühiskontor, Nõmme ühiskontor