Mittestatsionaarne 30 päeva pilet kehtivusega kolm kuud

294.00324.00

Rendi endale kiirelt ja mugavalt kolmekümneks korraks töökoht 24/7 Office kontorihotellis! Tegu on meie koostöötamiskeskuse kõige paindlikuma lahendusega, kuna kolmkümmend kontorikasutust saab jaotada ära kolme kuulise kasutusperioodi peale.

Kolmekümne päeva rendihind mittestatsionaarsele töökohale (ehk hot-desk): Nõmmel ühiskontoris 270 € + km ning Lasnamäe ühiskontoris 245 € + km. Juhul kui kliendil tekib vajadus külastada kontorihotelli lubatud päevadest rohkem, tuleb sellest teavitada 24/7 Office kontorihotelli ning iga lisandunud päeva eest tuleb tasuda 10 € + km.

Antud pilet hakkab kehtima järgmisel tööpäeval alates ostu vormistamisest ning kehtib kolmekümnel kuupäeval kolme kuu jooksul alates pileti kehtivuse algusest.

Enne pileti lisamist ostukorvi valige palun ühiskontor, mida soovite kasutada!

Puhasta
Tootekood: - Kategooria:

24/7 Office on modernne ja inspireeriv kontorihotell, mis on varustatud kõikide tööks vajalike tehniliste vahenditega. Mittestatsionaarse tööpinna rentimine kolmekümneks päevaks on kiire ja mugav – ei mingit lepingut ja teenuse eest saab tasuda kiirelt läbi pangalingi.

Mittestatsionaarne töökoha pilet kolmekümneks päevaks sisaldab:

– Hot-desk tööpind

– Lockeri kasutamine

– 24 h ligipääs

– Nõupidamisruumid kuni 2 tundi päevas

 

Antud pilet kehtib kolmekümnel kuupäeval kolme kuu jooksul alates ostu vormistamisest. Klient võib siseneda ühe kuupäeva sees 24/7 Office kontorihotelli korduvalt, ent see läheb kirja siiski vaid ühe päevana.

Asukoht

Lasnamäe ühiskontor, Nõmme ühiskontor