Mittestatsionaarne 10 päeva pilet kehtivusega üks kuu

114.00120.00

TÄHELEPANU!
Majavälised kliendid ehk nõupidamisruumide rentijad ja päevapiletite soetajad peavad 24/7 Office ühiskontorit kasutades olema valmis näitama meile kas oma vaktsineerimispassi või läbipõdemise tõendit! 

 

24/7 Office on modernne ja inspireeriv kontorihotell, mis on varustatud kõikide tööks vajalike tehniliste vahenditega. Mittestatsionaarse tööpinna rentimine kümneks päevaks on kiire ja mugav – ei mingit lepingut ja teenuse eest saab tasuda kiirelt läbi pangalingi.

Mittestatsionaarne töökoha pilet kümneks päevaks sisaldab:

– Hot-desk tööpind

– Lockeri kasutamine

– 24 h ligipääs

– Nõupidamisruumid kuni 2 tundi päevas

 

Antud pilet hakkab kehtima järgmisel tööpäeval alates ostu vormistamisest ning kehtib kümnel kuupäeval ühe kuu jooksul alates pileti kehtivuse algusest. Klient võib siseneda ühe kuupäeva sees 24/7 Office kontorihotelli korduvalt, ent see läheb kirja siiski vaid ühe päevana.

Puhasta
Tootekood: - Kategooria:

Rendi endale kiirelt ja mugavalt kümneks päevaks kuus töökoht 24/7 Office kontorihotellis!

Kümne päeva rendihind mittestatsionaarsele töökohale (ehk hot-desk): Nõmme ühiskontoris 100 € + km ning Lasnamäe ühiskontoris 95 € + km. Juhul kui kliendil tekib vajadus külastada kontorihotelli lubatud päevadest rohkem, tuleb sellest teavitada 24/7 Office kontorihotelli ning iga lisandunud päeva eest tuleb tasuda 10 € + km.

 

NB! Töökoha broneering jõustub peale teenuse eest tasumist ning 24/7 Office büroohotelli sisekorraeeskirjaga nõustumist! Sisekorraeeskirjaga saab tutvuda SIIN. Pilet kehtib ühe kuu alates ostu vormistamisest.

Asukoht

Lasnamäe ühiskontor, Nõmme ühiskontor

etEesti