Mittestatsionaarne päevapilet

24.00

TÄHELEPANU!
Majavälised kliendid ehk nõupidamisruumide rentijad ja päevapiletite soetajad peavad 24/7 Office ühiskontorit kasutades olema valmis näitama meile kas oma vaktsineerimispassi või läbipõdemise tõendit! 

 

24/7 Office on modernne ja inspireeriv kontorihotell, mis on varustatud kõikide tööks vajalike tehniliste vahenditega. Mittestatsionaarse tööpinna rentimine üheks päevaks on kiire ja mugav – ei mingit lepingut ja teenuse eest saab tasuda kiirelt läbi pangalingi.

Mittestatsionaarne päevapilet sisaldab:

– Hot-desk tööpind

– Lockeri kasutamine

– 24 h ligipääs

 

Antud pilet hakkab kehtima järgmisel tööpäeval alates ostu vormistamisest ning kehtib ühel kuupäeval ühe kuu jooksul alates pileti kehtivuse algusest.

 

Puhasta
Tootekood: - Kategooria:

Rendi endale kiirelt ja mugavalt üheks päevaks töökoht 24/7 Office kontorihotellis!

Ühe päeva rendihind mittestatsionaarsele töökohale (ehk hot-desk): 20 € + km. Juhul kui kliendil tekib vajadus külastada kontorihotelli lubatud päevadest rohkem, tuleb sellest teavitada 24/7 Office kontorihotelli ning iga lisandunud päeva eest tuleb tasuda 10 € + km.

Täpsema tootekirjelduse leiate lehe alumisest osast.

 

NB! Töökoha broneering jõustub peale teenuse eest tasumist ning 24/7 Office büroohotelli sisekorraeeskirjaga nõustumist! Sisekorraeeskirjaga saab tutvuda SIIN. Pilet kehtib ühe kuu alates ostu vormistamisest.

Asukoht

Lasnamäe ühiskontor, Nõmme ühiskontor

etEesti